Ополіскувач з пробіотичним комплексом FLIPPER, 1000 мл

160,00 ₴

Ополіскувач з пробіотичним комплексом FLIPPER - призначений для ополіскування, кондиціонування, ароматизації, і пробіотичної обробки білизни.

FLIPPER - серія екологічно чистих продуктів компанії "CEVARTO", які спеціально розроблені на основі безпечних поверхнево-активних речовин і органічних віддільниках бруду.

Новый продукт

Ополіскувач з пробіотичним комплексом для білизни FLIPPER від Українського виробника «CEVARTO» має унікальну, безпечну формулу. 
Ополіскувач з пробіотичним комплексом для білизни FLIPPER значно полегшує прасування речей, зберігає форму і не дає речам сильно м'ятися, поглинає статичну електрику.

У формулі ополіскувача присутні огранічні віддільникі і пребіотики, а також комплекс пробіотичних бактерій, які разом створюють захист від бруду, патогенних бактерій, створюють антиалергенний ефект, в процесі використання білизни позбовляють від багатьох неприємних запахів. Бактерії в процесі життєдіяльності виділяють ензими і вітаміни групи В, що в свою чергу сприятливо позначається на здоров'ї людини. Ополіскувач дбайливо пом'якшує волокна, тим самим оберігаючи їх від руйнування, при цьому зберігається чудова повітропроникність речей. У процесі використання речі надовго зберігають легкий аромат квітів алое, свіжість і м'якість.

Характеристики продукта:

 • Відповідає всім стандартам ЄС; 
 • Невибагливий до жорсткої воді; 
 • Спрощує прасування білизни; 
 • Захищає волокна тканини від руйнування; 
 • Пом'якшує волокна тканини; 
 • Універсальний засіб для всіх типів тканин; 
 • Не викликає подразнень і алергію; 
 • Створює захист від патогенних бактерій-сапрофітів; 
 • Прибирає неприємні запахи.


Застосування:

Ополіскувач FLIPPER можна застосовувати для будь-яких видів тканини, бавовняної, вовняної, віскози, меланжу, синтетики і інших, а також підходить для ручного і машинного прання. Засіб в своєму складі має пом'якшувач води, тому можна не застосовувати додаткові засоби. Для отримання більш ефективного результату рекомендовано застосування в комплексі з прання FLIPPER. Так як в складі ополіскувача присутні спори пробіотичних культур, його не можна нагрівати вище 45-50 °C. Засоба 1000 мл вистачає на 20-25 повноцінних ополіскувань (4-5 кг сухої білизни).


Дозування і режими: (Один повний мірний ковпачок це 50 мл)

 • Звичайнє ополіскування в пральній машині (2-5кг) 30-40 мл засобу (при t 30-40 °С)
 • Звичайнє ополіскування в пральній машині (4-6кг) 40-50 мл засобу (при t 30-40 °С)
 • Для ручного ополіскування на 5 л води 30-40 мл (при t 30- 50 °С).


Склад: 

Вода підготовлена, МОК- мийно- ополіскувальний комплекс (комплексони-очисники, пшеничні протеїни, монополісахариди, гідротропи, підсилювачі десорбції, стабілізатори, антикорозійна добавка), пробіотичний комплекс (Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis, Bacillus amyloliquefaciens, Bacillus pumilus, Bacillus megaterium), парфумерна композиція (flor de aloe vera).

Термін придатності: 

12 місяців з дати виготовлення (вказана на упаковці).

Виробник: 

ФОП Булавін І.О., Україна, м. Київ, вул. Попудренка 22/14. 

Виробничи потужности ТОВ "CEVARTO": м.Київ. Бульвар Праці 10. 

сопутствующие товары