Комплект Пробіотичний гель для рук, 12 * 100 мл

1 800,00 ₴

Пробіотичний гель для рук призначений для очищення рук без використання води. Пом`якшує шкіру рук і захищає від пересихання, прискорює заживлення ран від порізів, опіків, забоїв, укусів комах. Завдяки пробіотичному комплексу створюється ефект «пробіотичних рукавичок», які захищають руки від патогенних мікроорганізмів на протязі 6-7 годин після нанесення гелю.

Новый продукт

ПРОБІОТИЧНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ РУК (100 МЛ)

Пробіотичний гель для рук призначений для очищення рук без використання води. Пом`якшує шкіру рук і захищає від пересихання, прискорює заживлення ран від порізів, опіків, забоїв, укусів комах. При нанесенні на шкіру інтенсивно знезаражує  поверхню. Після висихання дезинфектанта  короткої  дії (етиловий спирт) починається процес  колонізації шкіри  пробіотичними культурами. Завдяки пробіотичному комплексу створюється ефект «пробіотичних рукавичок», які захищають руки від патогенних мікроорганізмів на протязі 6-7 годин після нанесення гелю.

БЕЗПЕКА

Засіб відноситься до безпечних косметичних засобів. Гель для рук с пробіотиками не викликає алергичних реакцій та подразнювань. Підходить для застосування усіма членами сім`ї, а також дітьми  та людьми з чутливою шкірою.

ПЕРЕВАГИ

  •          Висока эфективність.
  •          Складається виключно з органічних компонентів, збагачених пробіотичним комплексом.
  •          Ідеально очищує шкіру рук, зволожуєнадає відчуття чистоти.
  •          Чудовий ранозагоювальний засібє швидкою допомогою  при обробці ран, опіків, укусів комах та тому подібне.
  •          Забезпечує  антибактеріальну, протигрибкову та противірусну дію.
  •          Перешкоджає розповсюдженнюусіх видів патогенів, знезаражує, виконує функцію антисептика, залишаючи руки не стерильними, а       збагаченими корисними бактеріями.
  •          Формує захисний бар`єр, відновлює нормальний PH.

ЗАСТОСУВАННЯ

Нанесіть гель на поверхню рук, розітріть до повного висихання. Обмежень в кількості нанесень напротязі доби немає.

СКЛАД

Денатурований спирт, ізопропіловий спирт, пропанол, гель, пропіленгліколь, гліцерин, пантенол, пробіотичний комплекс (Bacillussubtilis, Bacilluslicheniformis, Bacillusamyloliquefaciens, Bacilluspumilus, Bacillusmegaterium).

ТЕРМІН  ПРИДАТНОСТІ: 12 місяців з дати виготовлення (вказана на упаковці).

сопутствующие товары