Пробіотичний гель для інтимної гігієни FLIPPER

150,00 ₴

Пробіотичний гель для інтимної гігієни  FLIPPER. Спеціальний гель для догляду за інтимними зонами з пробіотиками. В рецептурі даного засобу були застосовані дві новітні технології  створення засобів особистої гігієни для очищення та догляду за шкірою тіла.

Новый продукт

Внимание: последний на складе!

Пробіотичний гель для інтимної гігієни  FLIPPER. Спеціальний гель для догляду за інтимними зонами з пробіотиками. В рецептурі даного засобу були застосовані дві новітні технології  створення засобів особистої гігієни для очищення та догляду за шкірою тіла. А саме: 1. Утворення захисного  прошарку на шкірі, який містить в собі пробіотичні бактерії. 2. Біоліпідний догляд для пом`якшення і зволоження шкіри  до 24 годин.

Пробіотичні  бактерії - це комплекс спеціальних культур корисних  мікроорганізмів, які , потрапляючи на інтимні зони, повністю поновлюють  бактеріальну мікрофлору та сприяють переробці органіки, яка виділяється порами при обмінних процесах в шкірі ( бактеріальна очистка). Таким чином утворюється  захисний прошарок з пробіотичних бактерій, які пригнічують ріст патогенної (шкідливої) для людини мікрофлори та захищають шкіру тіла від розвитку інфекцій, пов` язаних з випадковим  попаданням шкідливих мікробів, включаючи такі небезпечні штами як резистент стійкий золотистий стафілокок, синьогнійна паличка, (MRSA інфекції). Таким чином забезпечується захист шкіри до 24 годин.  

Біоліпід  для пом`якшення та зволоження шкіри є натуральним посилювачем  ліпідного прошарку , виготовлений зі 100%-ої рослинної поновлюваної сировини (кокосової  та соняшникової олії), що забезпечує інтенсивний її догляд. Пом`якшує та зволожує шкіру в результаті адсорбції гліцирилолеату,  аж до 24 годин.

БЕЗПЕКА

Гель для інтимної гігієни з пробіотиками відноситься до абсолютно безпечних миючих засобів.  Не викликає алергічних реакцій та подразнень. Підходить для користування усіма членами родини, а також дітям і особам з чутливою шкірою.

ПЕРЕВАГИ:

  • висока ефективність;

  • бактеріальна очистка шкіри на мікрорівні;

  • посилення ліпідного прошарку шкіри;

  • пом`якшення та зволоження шкіри до 24 годин;

  • запобігає подразненню, попрілості та свербінню в інтимних зонах;

  • сприяє усуненню неприємних запахів в інтимних зонах та причин їх виникнення;

  • складається виключно з органічних компонентів, збагачений пробіотичним комплексом;

  • здійснює антибактеріальну, протигрибкову та противірусну дію;

  • перешкоджає розповсюдженню усіх видів патогенів, збагачує поверхню шкіри корисними бактеріями;

  • формує захисний бар`єр, відновлює нормальний рівень PH.

СКЛАД:

Aqua,Complex of Probiotic Bacteria (Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis,Bacillus amyloliquefaciens,Bacillus pumilus, Bacillus megaterium), Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside (and) Glyceryl Oleat, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Glycerin, Lauryl Glucoside, Stearyl Citrate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Perfume.

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення (вказана на упаковці).

сопутствующие товары