Пробіотичний шампунь FLIPPER для нормального типу волосся

130,00 ₴

Пробіотичний шампунь FLIPPER для нормального типу волосся. Спеціальний миючий засіб для догляду за нормальним типом волосся. В шампуні з пробіотиками FLIPPER використаний високоефективний мікропротеїн пшениці, розроблен ий спеціально для лінійки засобів для догляду за волоссям.

Новый продукт

Пробіотичний шампунь FLIPPER для нормального типу волосся . Спеціальний миючий засіб для догляду за нормальним типом волосся. В шампуні з пробіотиками FLIPPER використаний високоефективний мікропротеїн пшениці, розроблен ий спеціально для лінійки засобів для догляду за волоссям. Завдяки низькій молекулярній  вазі, максимально відтворює свої властивості якраз на волоссі: глибокое проникнення, закріплення, відновлення, регенерація.

Мікропротеїн, проникаючи в кортекс волосся, захищає і відновлює його структуру. Проникає глибоко до стрижня волосся (підтверджується результатами досліджень  методом конфокальної флуоресцентної мікроскопії). Зміцнює, відновлює та захищає волосся зсередини. Зменшує ламкість волосся більш ніж на 80%. Абсорбуєтсья навіть при миттєвій обробці, результат за лічені хвилини. Заспокоює подразнену шкіру, доведена протизапальна активність.

В шампуні була застосована система мікроліпідів для інтенсивного догляду за волоссям. Надає розкішний блиск волоссям, захищає від ламкості.

Пробіотичні бактерії: комплекс спеціальних культур корисних мікроорганізмів відновлюють бактеріальну мікрофлору, сприяють переробці органіки, яка виділяється порами при обмінних процесах в шкірі (бактеріальна очистка). Утворюють захисний прошарок з пробіотичних бактерій, який пригнічує ріст патогенної (шкідливої) для людини мікрофлори. Забезпечується пробіотичний захист шкіри до 24 годин.

БЕЗПЕКА

Шампунь відноситься до безпечних миючих засобів.Не викликає алергічних реакцій та подразнень. Підходить для користування усіма членами родини, а також дітьмм та особами з чутливою шкірою. В шампуні застосована спеціальна збалансована система поверхнево активних речовин з рослинної поновлюваної сировини, яка погоджена Cosmos Standart для створення «зелених» концепцій. Без силіконів (0%).  Не містить сульфатів SLES, SLS . Не містить EO, PO груп (окис етилену та пропілену). НПАР (неіоногенні поверхнево-активні речовини) виготовлені з рослинної (відновлюваної) сировини на основі глюкози.

ПЕРЕВАГИ

  • Висока ефективність.

  • Бактеріальна очистка волосся та шкіри голови.

  • Посилення ліпідного прошарку шкіри голови.

  • Забезпечує м`якість та сенсорику на волоссях і шкірі голови.

  • Запобігає подразненню, попрілості в зонах росту волосся на голові.

  • Прибирає неприємні запахи в зонах росту волосся на голові.

  • Складається виключно з органічних компонентів, збагачений пробіотичним комплексом.

  • Здійснює антибактеріальну, протигрибкову і противірусну дію.

  • Запобігає розповсюдженню усіх видів патогенів, збагачує поверхню волосся та шкіри голови корисними бактеріями.

  • Формує захисний бар`єр, відновлює нормальный рівень PH.

СКЛАД:

 Aqua, Complex of Probiotic Bacteria, Decyl Glucoside, Coco Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Wheat Protein, Distearyl Ether, Dicaprylyl Ether, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lauryl Glucoside, Stearyl Citrate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Perfume.

сопутствующие товары