Пробіотичний гель для душа FLIPPER

120,00 ₴

Пробіотичний гель для душа FLIPPER. Спеціальний гель для догляду за шкірою тіла з пробіотиками. В рецептурі даного засобу були застосовані дві новітні технології  створення засобів особистої гігієни для очищення та догляду за шкірою тіла.

Новый продукт

Внимание: последний на складе!

Пробіотичний гель для душа FLIPPER. Спеціальний гель для догляду за шкірою тіла з пробіотиками. В рецептурі даного засобу були застосовані дві новітні технології  створення засобів особистої гігієни для очищення та догляду за шкірою тіла. А саме: 1. Утворення захисного  прошарку на шкірі, який містить в собі пробіотичні бактерії. 2. Біоліпідний догляд для пом`якшення і зволоження шкіри  до 24 годин.

Пробіотичні  бактерії - це комплекс спеціальних культур корисних  мікроорганізмів, які , потрапляючи на тіло, повністю поновлюють  бактеріальну мікрофлору шкіріи та сприяють переробці органіки, яка виділяється порами при обмінних процесах в шкірі ( бактеріальна очистка). Таким чином утворюється  захисний прошарок з пробіотичних бактерій, які пригнічують ріст патогенної (шкідливої) для людини мікрофлори та захищають шкіру тіла від розвитку інфекцій, пов` язаних з випадковим  попаданням шкідливих мікробів, включаючи такі небезпечні штами як резистент стійкий золотистий стафілокок, синьогнійна паличка, (MRSA інфекції). Таким чином забезпечується захист шкіри до 24 годин.  

Біоліпід  для пом`якшення та зволоження шкіри є натуральним посилювачем  ліпідного прошарку , утворений зі 100%-ої рослинної поновлюваної сировини (кокосової  та соняшникової олії), що забезпечує інтенсивний її догляд..

БЕЗПЕКА

Гель для душа з пробіотиками відноситься до абсолютно безпечних миючих засобів.  Не викликає алергічних реакцій та подразнень. Підходить для користування усіма членами родини, а також дітям і особам з чутливою шкірою.

ПЕРЕВАГИ:

  • висока ефективність;

  • бактеріальна очистка шкіри на мікрорівні;

  • посилення ліпідного прошарку шкіри;

  • пом`якшення та зволоження шкіри до 24 годин;

  • складається виключно з органічних компонентів, збагачений пробіотичним комплексом;

  • здійснює антибактеріальну, протигрибкову та противірусну дію;

  • перешкоджає розповсюдженню усіх видів патогенів, збагачує поверхню шкіри корисними бактеріями;

  • формує захисний бар`єр, відновлює нормальний рівень PH.

СКЛАД:

Aqua,Complex of Probiotic Bacteria (Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis,Bacillus amyloliquefaciens,Bacillus pumilus, Bacillus megaterium),Lauryl Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate,Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine,Coco Glucoside (and) Glyceryl Oleat, Lauryl Glucoside, Stearyl Citrate,Sodium Benzoate, Citric Acid, Perfume.

сопутствующие товары