Пробіотичне крем-мило для рук FLIPPER

100,00 ₴

Крем-мило для рук з пробіотиками FLIPPER. Спеціальний засіб для догляду за шкірою рук з пробіотиками. . В рецептурі даного засобу були застосовані дві новітні технології  виготовлення засобів особистої гігієни для очищення та догляду за шкірою тіла.

Новый продукт

КРЕМ-МИЛО ДЛЯ РУК З ПРОБІОТИКАМИ FLIPPER (250 МЛ)

Крем-мило для рук з пробіотиками FLIPPER. Спеціальний засіб для догляду за шкірою рук з пробіотиками. . В рецептурі даного засобу були застосовані дві новітні технології  виготовлення засобів особистої гігієни для очищення та догляду за шкірою тіла. А саме: 1. Утворення захисного  прошарку на шкірі, який містить в собі пробіотичні бактерії. 2. Біоліпідний догляд для пом`якшення і зволоження шкіри  до 24 годин.

Пробіотичні  бактерії - це комплекс спеціальних культур корисних  мікроорганізмів, які , потрапляючи на шкіру рку, повністю поновлюють  бактеріальну мікрофлору та сприяють переробці органіки, яка виділяється порами при обмінних процесах в шкірі ( бактеріальна очистка). Таким чином утворюється  захисний прошарок з пробіотичних бактерій, які пригнічують ріст патогенної (шкідливої) для людини мікрофлори та захищають шкіру рук від розвитку інфекцій, пов` язаних з випадковим  попаданням шкідливих мікробів (ефект пробіотичник рукавичок), включаючи такі небезпечні штами як резистент стійкий золотистий стафілокок, синьогнійна паличка, (MRSA інфекції). Таким чином забезпечується захист шкіри до 24 годин.  

Біоліпід  для пом`якшення та зволоження шкіри є натуральним посилювачем  ліпідного прошарку , виготовлений зі 100%-ої рослинної поновлюваної сировини (кокосової  та соняшникової олії), що забезпечує інтенсивний її догляд. Пом`якшує та зволожує шкіру рук в результаті адсорбції гліцирилолеату,  аж до 24 годин.

БЕЗПЕКА

Крем-мило для рук з пробіотиками відноситься до абсолютно безпечних миючих засобів.  Не викликає алергічних реакцій та подразнень. Підходить для користування усіма членами родини, а також дітям і особам з чутливою шкірою.

ПЕРЕВАГИ:

  • висока ефективність;

  • бактеріальна очистка шкіри рук на мікрорівні;

  • посилення ліпідного прошарку шкіри;

  • пом`якшення та зволоження шкіри до 24 годин;

  • складається виключно з органічних компонентів, збагачений пробіотичним комплексом;

  • здійснює антибактеріальну, протигрибкову та противірусну дію;

  • перешкоджає розповсюдженню усіх видів патогенів, збагачує поверхню шкіри корисними бактеріями;

  • має ефект пробіотичних рукавичок;

  • формує захисний бар`єр, відновлює нормальний рівень PH.

СКЛАД:

Aqua,Complex of Probiotic Bacteria (Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis,Bacillus amyloliquefaciens,Bacillus pumilus, Bacillus megaterium),Lauryl Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate,Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine,Coco Glucoside (and) Glyceryl Oleat, Lauryl Glucoside, Stearyl Citrate,Sodium Benzoate, Citric Acid, Perfume.

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення (вказана на упаковці).

сопутствующие товары