Пробіотичний комплекс FLIPPER 100% КОНЦЕНТРАТ (стабілізатор мікрофлори побутових поверхонь) 150 мл

155,00 ₴

Пробіотичний комплекс FLIPPER – це комплекс пробіотичних мікроорганізмів, призначений для стабілізації мікрофлори побутових поверхонь та приміщень.

FLIPPER - серія екологічно чистих продуктів компанії "CEVARTO", які спеціально розроблені на основі безпечних поверхнево-активних речовин і органічних віддільниках бруду.

Новый продукт

Мало хто з людей може похвалитися стовідсотковим здоров’ям. Напевно, кожен з нас хоча б раз у житті відчував на собі неприємні симптоми інфекційного захворювання. 
Проявляються вони всі по-різному, а от причина виникнення тієї чи іншої «болячки» практично у всіх випадках одна і та ж – патогенні мікроорганізми. 
Саме вони проникають у нас ззовні і починають свою підступну діяльність.
Для того щоб визначитися з методами боротьби і вигнання маленьких «загарбників», перш за все, необхідно чітко з’ясувати, що ж вони з себе взагалі представляють.
Патогенні мікроорганізми – це особливий різновид мікробів хвороботворного характеру. Завдяки своїм властивостям, патогенні мікроорганізми послаблюють природний захист свого носія – його імунітет. За рахунок цього людина стає схильна до захворювань.

Спори пробіотичних бактерій, які входять до Пробіотичного комплексу FLIPPER потрапляючи на різні поверхні, починають активно розмножуватися виробляючи ферменти природної основи (ензими та вітаміни групи В). Ці пробіотичні бактерії не лише позитивно впливають на здоров'я людини, а й розчиняють біологічні плівки патогенних бактерій (жирні та білкові забруднення). Витісняючи патогенні бактерії-сапрофіти пробіотичні бактерії приводять до безпечного біологічного балансу навколишнього простору в приміщенні.
Спеціально підібраний комплекс бактерій успішно справляється з неприємними запахами та органічними забрудненнями. 
Причому ефект від застосування Пробіотичного комплексу FLIPPER виходить лонгованим за рахунок життя цих мікроорганізмів. 
Таким чином зробивши прибирання в приміщенні та застосувавши Пробіотичний комплекс FLIPPER ви стабілізуєте мікрофлору поверхонь та приміщення на тривалий час. А оскільки для поширення бактерій кордонів не існує - ми отримуємо практично 3D ефект, ефект об'ємного прибирання приміщень.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Для рівномірного розподілу спор бактерій перед кожним використанням ретельно збовтайте флакон із пробіотичним комплексом FLIPPER. 
Рівномірно нанесіть на поверхню за допомогою тригера. Рекомендується це робити після кожної вологого прибирання. 
Оскільки пробіотичний комплекс несумісний з дезінфікуючими миючими засобами, рекомендується робити вологе прибирання із використанням миючих засобів серії FLIPPER.
Не допускайте нагрівання пробіотичного комплексу FLIPPER вище 45-50 °С!

СКЛАД: 

Вода підготовлена, стабілізатор, спори пробіотичних бактерій (Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis, Bacillus amyloliquefaciens, Bacillus pumilus, Bacillus megaterium)

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 

12 місяців з дати виготовлення (вказана на упаковці).


Виробничі потужності: ТОВ "CEVARTO" м.Київ. Бульвар Праці 10. 

сопутствующие товары