FLIPPER для прання, універсальний засіб з комплексом пребіотиков (концентрат), 1000 мл

160,00 ₴

Універсальний засіб для прання з пребіотичним комплексом FLIPPER (концентрат), 1000 мл

FLIPPER - серія екологічно чистих продуктів компанії "CEVARTO", які спеціально розроблені на основі безпечних поверхнево-активних речовин і органічних віддільниках бруду.

Новый продукт

Універсальний засіб для прання з пребіотичним комплексом FLIPPER є:

  • максимально не шкідливим для природи, оскільки є біорозкладаним на 95%;
  • максимально безпечний для людини, оскільки не містить фосфатів, барвників та небезпечних консервантів та є гіпоалергенним засобом;
  • максимально ефективним, за рахунок вмісту органічних віддільників та пребіотичного комплексу;
  • максимально універсальним, тому що його можливо використовувати, як для ручного, так і для автоматичного прання, чудово пере як кольорову, так і світлу білизну;
  • максимально економічним, так як випускається у вигляді концентрату та розрахований при середній жорсткої води на 25 циклів, або 120 кг сухої білизни.

ПЕРЕВАГИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ:


  • Вміст органічних віддільників дозволяє значно поліпшує якість вашого прання при мінімальному використанні концентрованого засобу.
  • Комплекс пребіотиків створює сприятливі умови для розвитку корисних пробіотичних бактерій, як в середині пральних машин, так і на поверхнях білизни.
  • Захищає вашу пральну машину від прання до прання, завдяки наявності в складі мийно-диспергуючого комплексу (МДК), який перешкоджає утворенню накипу, вапняного нальоту та іржі в пральних машинах.
  • Універсальний миючий засіб FLIPPER надає вашій білизні приємний природний аромат.

ДОЗУВАННЯ І РЕЖИМИ (один повний мірний ковпачок - це 50 мл концентрату)

КОЛЬОРОВА БІЛИЗНА:

Звичайне прання в пральній машині (2-5 кг): 35-40 мл концентрату (при t 30-40 °С), у разі сильних забруднень або жорсткої води - до 50 мл (при t 40-50 °С).
Звичайне прання в пральній машині (4-6 кг): 45-50 мл концентрату (при t 30-40 °С), у разі сильних забруднень або жорсткої води - до 60 мл (при t 40-50 °С).
Для ручного прання на 5 л води: 30-40 мл (при t 40-50 °С).

СВІТЛА БІЛИЗНА:

Звичайне прання в пральній машині (2-5 кг): 35-40 мл концентрату (при t 50-60 °С), у разі сильних забруднень або жорсткої води - до 50 мл (при t 60-90 °С).
Звичайне прання в пральній машині (4-6 кг): 45-50 мл концентрату (при t 50-60 °С), у разі сильних забруднень або жорсткої води - до 60 мл (при t 60-90 °С).
Для ручного прання на 5 л води: 30-40 мл (при t 50-60 °С).

ВАЖЛИВО:

Використовуйте режими та температури рекомендовані виробником білизни.
Можна використовувати режим замочування, якщо він є в програмі пральної машини.
Не використовуйте швидке прання та короткі режими прання якщо забруднення сильні.
Для сильно забрудненої білизни, перед початком прання, невеликою кількістю концентрату обробіть місця сильного забруднення (нанесіть концентрат на 10-15 хвилин і трохи потріть, потім запускайте прання).

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ:

Універсальний засіб для прання з пребіотичним комплексом FLIPPER застосовувати в комплексі з Ополіскувачем з пробіотичним комплексом FLIPPER, або після прання та віджиму білизни рекомендується обробка пробіотичним комплексом FLIPPER!

СКЛАД: 

Вода підготовлена, Слес-70, Трілон-Б, МДК- мийно-диспергуючий Комплекс (комплексони-очисники, органічні віддільники бруду, піноутворювачі, пшеничні протеїни, полісахариди, гідротропи, підсилювачі десорбції, стабілізатори, антикорозійна добавка), парфумерна композиція (flor de aloe vera).

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 

36 місяців з дати виготовлення (вказана на упаковці).


Виробничі потужності: ТОВ "CEVARTO" м.Київ. Бульвар Праці 10. 

сопутствующие товары