ПРОДУКЦИЯ 

Подкатегории

Моющие пробиотики

Безопасные моющие средства с пробиотиками Flipperr

Биологичеки активные...

 Биологически активные вещества и их композиции для укрепления и оздоровления организма.

Косметическая линия

Профессиональная косметическая линия Домашний Косметолог

Присадки к топливу

Многофункциональные присадки к топливу

Наборы продукции

Набор продукции - оптовая покупка определённого товара по фиксируемой цене.

160,00 ₴

Універсальний засіб для прання з пребіотичним комплексом FLIPPER (концентрат), 1000 млFLIPPER - серія екологічно чистих продуктів компанії "CEVARTO", які спеціально розроблені на основі безпечних поверхнево-активних речовин і органічних віддільниках бруду.

160,00 ₴

Ополіскувач з пробіотичним комплексом FLIPPER - призначений для ополіскування, кондиціонування, ароматизації, і пробіотичної обробки білизни.FLIPPER - серія екологічно чистих продуктів компанії "CEVARTO", які спеціально розроблені на основі безпечних поверхнево-активних речовин і органічних віддільниках бруду.

100,00 ₴

Засіб для миття посуду FLIPPER з пробіотичним комплексом (концентрат), 500 млFLIPPER - серія екологічно чистих продуктів компанії "CEVARTO", які спеціально розроблені на основі безпечних поверхнево-активних речовин і органічних віддільниках бруду.

155,00 ₴

Пробіотичний комплекс FLIPPER – це комплекс пробіотичних мікроорганізмів, призначений для стабілізації мікрофлори побутових поверхонь та приміщень.FLIPPER - серія екологічно чистих продуктів компанії "CEVARTO", які спеціально розроблені на основі безпечних поверхнево-активних речовин і органічних віддільниках бруду.

100,00 ₴

Крем-мило для рук з пробіотиками FLIPPER. Спеціальний засіб для догляду за шкірою рук з пробіотиками. . В рецептурі даного засобу були застосовані дві новітні технології  виготовлення засобів особистої гігієни для очищення та догляду за шкірою тіла.

120,00 ₴

Пробіотичний гель для душа FLIPPER. Спеціальний гель для догляду за шкірою тіла з пробіотиками. В рецептурі даного засобу були застосовані дві новітні технології  створення засобів особистої гігієни для очищення та догляду за шкірою тіла.

130,00 ₴

Пробіотичний шампунь FLIPPER для нормального типу волосся. Спеціальний миючий засіб для догляду за нормальним типом волосся. В шампуні з пробіотиками FLIPPER використаний високоефективний мікропротеїн пшениці, розроблен ий спеціально для лінійки засобів для догляду за волоссям.

150,00 ₴

Пробіотичний гель для інтимної гігієни  FLIPPER. Спеціальний гель для догляду за інтимними зонами з пробіотиками. В рецептурі даного засобу були застосовані дві новітні технології  створення засобів особистої гігієни для очищення та догляду за шкірою тіла.

300,00 ₴

Биолит, 150 г. Відновлює мінеральний баланс організму. Адсорбує і виводить неорганічні низькомолекулярні хімічні речовини, токсини та продукти життєдіяльності клітин. Пробіотичні бактерії забезпечують відновлення нормальної мікрофлори кишківника, пригнічують розвиток патогенних та умовно патогенних бактерій, сприяють повноцінному травленню і підвищенню...

2 600,00 ₴

Набор №3 - Reishi hot Сhocolate, 6 коробок. В одной коробке находится 5 пакетов по 50 г функционального продукта.

2 600,00 ₴

Набор №2 - Reishi Coffee, 6 коробок В одной коробке находится 5 пакетов по 50 г функционального продукта.

2 600,00 ₴

Набор №1 - Reichi coffee, 3 коробки  + Reichi hot chocolad, 3 коробки В одной коробке находится 5 пакетов по 50 г функционального продукта

Показать 1 - 12 $ 3 d элементы